Buduj zdrowiej z Solid Modular

Mało które miejsce jest tak ważne dla jakości naszego życia jak nasz dom, dlatego tak ważne jest dla nas aby nasi klienci w swoich czterech ścianach czuli się komfortowo. Do budowy wykorzystujemy zdrowe, wysokiej jakości certyfikowane materiały, które gwarantują doskonały klimat oraz czyste powietrze wewnątrz.

 

 

To właśnie sprawia, że nasze domy są tak zdrowe:

 

Drewno: zdrowy materiał budowlany

Domy drewniane naturalnie regulują wilgotność wewnątrz, dzięki czemu utrzymują zdrowy mikroklimat, co jest korzystne dla osób z problemami alergicznymi i oddechowymi. Materiał ten nie emituje szkodliwych substancji chemicznych, co redukuje ryzyko występowania zanieczyszczeń powietrza wewnątrz pomieszczeń. 

 

Czyste powietrze

Dzięki zastosowaniu membran paroszczelnych oraz wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła zapewniony jest ciągły przepływ świeżego, przefiltrowanego powietrza. Rekuperacja wpływa pozytywnie na komfort życia w domu i zapobiega zawilgoceniu, powstawaniu grzybów i pleśni. Nieprzyjemne zapachy i dwutlenek węgla są skutecznie usuwane z domu, kurz i pyłki z zewnątrz nie przedostają się do środka, przez co panuje w nim zdrowy klimat. 

 

Wysokiej jakości, certyfikowane materiały

Aby zaplanować dom zapewniający zdrowe życie, szczególnie ważny jest dobór materiałów i prawidłowe wykonanie. Wybierając Solid Modular jako inwestor oddajesz to w ręce prawdziwych ekspertów. Przywiązujemy szczególną wagę do wyjątkowej jakości naszych materiałów budowlanych. Nasze przegrody są podstawą doskonałej efektywności energetycznej, długotrwałego zdrowego życia i wysokiej jakości naszych domów.

 

Dowiedz się więcej

Kliknij przycisk poniżej i przeczytaj więcej o naszej technologii budowy:

wstecz