Postaw na sprawdzoną jakość

Nasze domy charakteryzują się najwyższą jakością i trwałością. Każdy dom budujemy jak własny - z największą starannością i zaangażowaniem. Produkcja domów odbywa się w naszej nowoczesnej fabryce w Kolbuszowej. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanego oprogramowania komputerowego oraz najwyższej jakości materiałów do produkcji masz pewność, że wyprodukowany przez nas dom będzie solidny i bezpieczny. 

 

Drewno konstrukcyjne

Jakość drewna ma fundamentalne znaczenie dla trwałości i stabilności całej konstrukcji. Nasze domy wykonujemy z certyfikowanego drewna C24 i KVH, suszonego komorowo do 15% wilgotności, dzięki czemu nie ma w nim żadnych zarodników pleśni i grzybów, larw owadów oraz całkowicie zatrzymany jest proces sinienia drewna. Drewno jest czterostronnie strugane, nie wymaga dodatkowej impregnacji szkodliwymi dla zdrowia środkami.

 

Elementy łączące

W produkcji i montażu stosujemy atestowane, dedykowane dla budownictwa drewnianego łączniki. Odpowiednio dobrane ocynkowane i ryflowane gwoździe, galwanizowane wkręty oraz złącza kotwiące zwiększają bezpieczeństwo, wytrzymałość i efektywność połączeń konstrukcji całego domu.

 

Płyty poszycia konstrukcji

Do usztywnienia konstrukcji budynku używamy płyt MFP lub Fermacell od zewnatrz oraz OSB 3 Ecoboard od środka. Są to materiały o doskonałych właściwościach izolacyjnych i akustycznych. Dzięki dużej gęstości są twarde i bardzo wytrzymałe.

 

Materiały izolacyjne

Wykorzystywane przez nas materiały izolacyjne - wełna skalna lub wełna drzewna gwarantują doskonały komfort termiczny i akustyczny. Chronią one przed zimnem, upałem, hałasem i wilgocią. Jednocześnie są otwarte dyfuzyjnie i tworzą zdrowy mikroklimat w domu. 

 

Membrany

Kluczową rolę przy trwałości i szczelności domów spełniają membrany. Dzięki zapewnieniu paroszczelności doskonale chronią powierzchnie ścian i stropów przed wykraplaniem się pary wodnej w warstwie izolacji. Odpowiednio dobrana i zainstalowana membrana podnosi efektywność energetyczną budynku i zapewnia jego trwałość przez wiele lat.

 

Elewacja

Wykonywany przez nas cienkowarstwowy tynk elewacyjny jest nienasiąkliwy i hydrofobowy. Oznacza to, że woda nie wnika w jego powierzchnię, tylko natychmiast spływa. Jest również paroprzepuszczalny, czyli posiada zdolność do uwalniania wilgoci na zewnątrz. Zapewnia najlepszą ochronę przeciw algom i grzybom, dzięki czemu nie występują na nim niepożądane wykwity, kolor nie będzie podlegał niszczeniu.

 

Dowiedz się więcej

Kliknij przycisk poniżej i przeczytaj więcej o naszej technologii budowy:

wstecz