W dzisiejszym dynamicznym świecie, dom stał się czymś więcej niż tylko miejscem zamieszkania. To przestrzeń, która musi odpowiadać wielorakim potrzebom: być funkcjonalna, estetyczna, a przede wszystkim komfortowa. Wysoki komfort użytkowy to nie tylko kwestia przemyślanego projektu i nowoczesnych technologii ale również wykorzystanych materiałów. W Solid Modular pamiętamy o tych wszystkich aspektach na każdym etapie powstawania Twojego domu aby stworzyć dla Ciebie miejsce, które połączy estetykę z funkcjonalnością, tworząc idealne warunki do życia, pracy i relaksu.   

 

Sprawdzona technologia budowy - klucz do komfortu

Stworzymy dla Ciebie dom w którym będziesz czuł się całkowicie komfortowo – w dzień i w nocy, o każdej porze roku. Umożliwia to nasza technologia budowy. Zaczynając od konstrukcji ściany po strop, oraz dach. Wysoki komfort życia w naszych domach zapewniają:

Doskonała izolacja akustyczna

Dobre wyciszenie domu może znacznie poprawić komfort jego użytkowania. Wykorzystywane przez nas wygłuszające materiały termoizolacyjne wyróżniają się rewelacyjną izolacyjnością od dźwięków co przekłada się na niezakłócony spokój i ciszę w Twoim domu.

Czyste powietrze

Dzięki zastosowaniu membran paroszczelnych oraz wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła zapewniony jest ciągły przepływ świeżego, przefiltrowanego powietrza. Rekuperacja wpływa pozytywnie na komfort życia w domu i zapobiega zawilgoceniu, powstawaniu grzybów i pleśni.

Przyjazny klimat wewnątrz niezależnie od pogody

Nasza przegroda, dzięki niskiemu współczynnikowi przewodzenia ciepła doskonale izoluje przed utratą ciepła zimą, jednocześnie chroniąc pomieszczenie mieszkalne przed nadmiernym nagrzewaniem się domu latem gwarantując komfort przez cały rok.   

 

Wybierz swój idealny plan domu

Dobrze zaprojektowana przestrzeń może znacząco podnieść komfort użytkowania. Zdajemy sobie sprawę, że potrzeby i wymagania każdego człowieka są unikalne. Dlatego też, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, systematycznie poszerzamy naszą ofertę wprowadzając nowe warianty układów pomieszczeń aby każdy klient dobrał wariant dostosowany do swoich potrzeb.  

 

wstecz